کد خبر: ۷۷۳۶۸
تعداد نظرات: ۴ نظر

حکیم مهر: رییس دامپزشکی شهرستان کرج گفت: تمام مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در کلانشهر کرج، صاحب شناسنامه دیجیتال می شوند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایرنا، «دکتر فردین حسین زاده» روز شنبه در خصوص روزآمد کردن روشهای نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهر افزود: کلانشهر کرج، مرکز استان البرز دارای شرایط خاصی از لحاظ جمعیت، گستردگی و شرایط مهم ارتباطی بوده و لذا این امر نیازمند بروزرسانی روند نظارت های بهداشتی وکنترلهای مورد نیاز است و دراین خصوص نمی توان تنها به روشهای مرسوم و سابق اکتفا کرد.

وی اظهار کرد: ارایه کد احراز هویت چهاررقمی فعلا بصورت پایلوت در ۸ نقطه شهر که حالت بازار روز داشته و پرتردد محسوب می شوند، عملیاتی شده و با ایجاد شناسنامه دیجیتال برای این مراکز، موجبات سهولت در امر نظارت بهداشتی فراهم می شود.

وی گفت: تمام تلاش همکاران دامپزشکی در جهت رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت جامعه در طی زنجیره تولید تا توزیع اقلام پروتئینی با منشاء دامی بوده و در این راستا از مدیر بازارچه خواست تا ضمن دقت نظر بیشتر در زنجیره حمل و توزیع گوشت و مرغ ، تدابیری اندیشیده شود تا تکریم هر چه بیشتر مردم نیز در زمان توزیع ، مد نظر قرار گیرد .

حسین زاده در پایان از همشهریان کرجی خواست در زمان خرید محصولات گوشتی خود به واحدهای عرضه مجاز مراجعه نموده و به وجود شناسه دامپزشکی نصب شده در پشت شیشه درب ورودی مرکز خرید دقت نمایند.

ضمنا هر گونه مورد مشکوک در زمینه تخلفات حوزه دامپزشکی را با سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۰۵۰۹۹ گزارش دهند.

در شهرستان کرج بیش از ۲۵۰۰ واحد عرضه کننده فرآورده های خام دامی فعال هستند.


انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۸
3
1
خاطرات خوبی از زحمات و خدمات خلاقیت شما در شهرستان بیرجند داریم که بعد از شما تکرار نشد
سرتان سلامت دکتر حسین زاده دوست داشتنی
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۸
1
3
جناب آقای دکتر حسین زاده گرامی وظیفه مصوب سازمان دامپزشکی کشور نظارت بربهداشت عمومی مواد غذایی می باشد و در سامانه های آن سازمان به اندازه کافی مستند سازی و الکترونیکی سازی انجام گرفته، بجای خبر سازی و ........و انجام امور بیهوده خارج از دستورالعمل و ....... به همکاران تمام توان را در انجام دستورالعمل ها و نظارت صحیح و پایش های لازمه بگذارید ...........
ناشناس
|
France
|
۰۹:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۸
1
3
واقعا این شناسنامه چه تاثیری در سلامت گوشت داره؟ بغیر از اینکه اتلاف وقت و انرژی می کنه این داستان قبلا تو شهرستانهای دیگه هم انجام شده .............
مسول فنی فروشگاهی و بازار روز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۸
0
1
من هنوز قرارداد ندارم
نظر شما
ادامه