کد خبر: ۷۷۴۳۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، گفت: خانواده بزرگ دامپزشکی با حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای استان ها، مشارکتی آگاهانه و مسئولانه به نمایش بگذارد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، «دکتر علی اسحاقی» با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲ شورای سازمان نظام دامپزشکی استان ها، اظهار کرد: لازمه ایجاد تحول و پیشرفت سازمان ها و اصناف، مشارکت و همراهی تمامی اعضای آن صنف در موضوعات و رویدادهای مختلف و مرتبط با اهداف صنف است.

وی افزود: به رغم مطالبات و مشکلات متعدد معیشتی و صنفی که در میان دامپزشکان پرتلاش مشاهده می شود اما، در آستانه پنجمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان ها قرار داریم و مشارکت همه جانبه و حداکثری تمامی فعالان این حوزه، می تواند تغییراتی سازنده رقم زند که ضمن پاسخگویی به مطالبات کلیه صنوف دامپزشکی و دفاع از حقوق آن ها، نویدبخش افزایش و ارتقای سطح خدمات بهداشتی به مردم باشد.

رئیس موسسه رازی با اشاره به وجود دامپزشکان مجرب و توانمند در این مجموعه، تصریح کرد: جامعه متعهد دامپزشکی موسسه رازی، همان گونه که با مجاهدت ها و تلاش های آنان در کنار سایر کارکنان خدوم مجموعه، موجب شده اند موسسه رازی در طول حدود یک قرن، بالنده شود، با حضور فعالانه و مسئولانه در انتخابات نظام دامپزشکی نیز، می توانند ایفاگر نقشی اثرگذار باشند.

دکتر اسحاقی در پایان گفت: از خانواده بزرگ دامپزشکی کشور به ویژه همکاران گرامی دامپزشک در موسسه رازی دعوت می کنم تا در انتخابات ۲۹ دی ماه، در پیشبرد اهداف یکایک صنوف دامپزشکی، مشارکتی آگاهانه به نمایش بگذارند.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۲
0
0
آقای دکتر اسحاقی عزیز خودت را از خانواده دامپزشکی میدانی ، پس از خانواده دامپزشکی هستی.ممنون
نظر شما
ادامه