کد خبر: ۷۷۵۹۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: آزمایشگاه دامپزشکی «آنالیز خوراک دام و طیور» دارای پروانه از اداره‌کل دامپزشکی استان خراسان‌شمالی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد راه‌اندازی شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسکانیوز، «مجید رحیمی‌زاده» رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی اظهار کرد: در راستای توسعه آزمایشگاه‌های همکار در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌شمالی، آزمایشگاه دامپزشکی «آنالیز خوراک دام و طیور» دارای پروانه از اداره‌کل دامپزشکی استان خراسان‌شمالی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد راه‌اندازی شد.

وی درباره فعالیت‌های آزمایشگاه معتمد دامپزشکی گفت: این آزمایشگاه قادر است آنالیزهای شیمیایی و میکروبی نمونه‌های خوراک دام و طیور کارخانجات خوراک دام و دامپروری‌ها را انجام دهد.

رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی خاطر نشان کرد: برای انجام آزمایش‌ها تجهیزات موردنیاز خریداری و به‌روزرسانی شد و دو کارشناس با تخصص‌های مختلف در آزمایشگاه مشغول به کار هستند و در مدت کوتاهی که فعالیت این مرکز آغاز شده، توفیقات خوبی را به لحاظ دقت و صحت نمونه آزمایش‌ها کسب کرده‌ایم و اعتمادسازی مناسبی ایجاد شده است.

عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد بیان کرد: این آزمایش‌ها با نظارت فنی استادان هیئت علمی دانشگاه با تخصص‌های دامپزشکی و شیمی تجزیه و دقت لازم انجام می‌گیرد.

رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی درباره سایر آزمایشگاه‌های معتمد این واحد دانشگاهی بیان کرد: تنها کلینیک گیاه پزشکی درجه یک دانشگاهی کشور در این واحد دانشگاهی چندسالی است که به ارائه خدمت به باغداران و کشاورزان مشغول است و در این زمینه توانسته‌ایم اطمینان لازم را به‌دلیل سلامت نهال‌های تولیدی شناسه‌دار در بخش کشاورزی منطقه ایجاد کنیم و این آزمایشگاه به عنوان عضو فعال شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است.


انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۲
0
1
دانشگاه آزاد بجنورد داره به هر دری میزنه تا مجوز رشته دامپزشکی رو بگیره
آفرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۲
1
1
واقعا این دانشگاه آزاد دیگه دیگه شورش رو درآورده.
نظر شما
ادامه