کد خبر: ۷۷۹۹۶

حکیم مهر: طی گزارشات واصله و بازرسی کارشناسان دامپزشکی و پلیس اماکن از یک واحد مسکونی در شهر تهران حدود 1500 کیلوگرم گوشت قرمز با تغییرات ارگانولپتیک شدید و غیر قابل مصرف انسانی ، کشف و با اخذ حکم قضایی معدوم شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهر تهران، «دکتر رحمتی» رئیس اداره از کشف، ضبط و معدوم سازی محموله گوشت قرمز فاقد شرایط ارگانولپتیک بهداشتی در یک واحد مسکونی در شهر تهران خبر داد.

دکتر رحمتی دراین خصوص گفت: پیرو گزارشات واصله مبنی بر نگهداری گوشت در یک واحد مسکونی، طی بازدید مشترک دامپزشکی و پلیس اماکن تهران از واحد مذکور،مشخص شد افرادی سودجو در شرایطی کاملا غیر بهداشتی اقدام به قطعه بندی و عرضه غیر مجاز گوشت قرمز می کردند.

وی در ادامه توضیح داد : در این بازدید 1500 کیلوگرم گوشت قرمز فاقد شرایط بهداشتی و ارگانولپتیک مناسب کشف ، ضبط و بدلیل دارا نبودن شرایط مصرف انسانی با دستور مقام قضایی از چرخه مصرف خارج و معدوم شد و همچنین افراد متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

دکتر رحمتی در پایان از شهروندان درخواست کرد: ضمن تهیه فرآورده های خام مورد نیاز از مراکز معتبر و تحت نظارت دامپزشکی در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی مرتبط با دامپزشکی مراتب را از طریق سامانه 1512 یا شماره تماس 66591004-021 به اداره دامپزشکی گزارش نمایند.نظر شما
ادامه