کد خبر: ۷۸۰۰۷

حکیم مهر: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت: یکی از اصلی ترین اقدامات در کنترل جمعیت حیوانات بلاصاحب عقیم سازی و جلوگیری از زاد و ولد آنها می باشد که باعث ارتقاء سطح بهداشت عمومی وکاهش مخاطرات بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات از جمله سالک، کیست هیداتیک و هاری می گردد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه، «دکتر سید حمید عبدی» رئیس شبکه گفت: در راستای دستورالعمل ساماندهی حیوانات بلاصاحب سگ‌های پناهگاه، حیوانات قبل از رهاسازی و واگذاری، عقیم سازی می شود.

وی ادامه داد: با حضور سخاوتمندانه مرحله سوم دامپزشکان کلینیک آراد شهرستان مشهد در سال جاری در پناهگاه حیوانات بلاصاحب شهرداری بشرویه اقدام به عقیم سازی 60 قلاده سگ در این مرکز نمودند.

عبدی افزود: مهندس حسین بلالی شهردار بشرویه و جمعی از حامیان حیوانات از محل پناهگاه بازدید نمودند و لوح تقدیری که توسط دکتر محمد علی بخشی مدیر کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی به پاس اقداماتی که باعث ارتقاء سطح بهداشت عمومی در شهرستان بشرویه و پناهگاه حیوانات توسط دکتر امیران انجام گردیده است به وی تقدیم کردند. 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از «دکتر ایمان امیران» و تیم همراه که برای سومین مرحله در سال جاری با حضور جهادی خود در شهرستان بشرویه اقدام بزرگی در راستای ارتقاء سطح بهداشت عمومی و کمک به کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب نمودند، ابراز امیدواری کرد که این اقدامات سخاوتمندانه تداوم داشته باشد.


 


نظر شما
ادامه