کد خبر: ۷۸۰۵۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: با حکم مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان، «سید محمد بخات موسوی» به عنوان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان حمیدیه معرفی شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، آئین تکریم و معارفه رئیس اداره دامپزشکی حمیدیه با حضور فرماندار شهرستان و معاون سلامت دامپزشکی استان در محل فرمانداری شهرستان حمیدیه برگزار شد.

در این مراسم ضمن تشکر از زحمات و تلاش های «سرکار خانم سیده مریم موسوی امین» در زمان تصدی پست سرپرستی اداره دامپزشکی شهرستان، «سید محمد بخات موسوی» به عنوان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان حمیدیه معرفی گردید.

در حکم مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان آمده است:

جناب آقای سید محمد بخات موسوی

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و احترام

نظر به مراتب تخصص و شایستگی، جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان حمیدیه منصوب می شوید. بهره­گیری از همه ظرفیت­ها  و امکانات در راستای ارتقاء بهداشت دام و فرآورده­های خام دامی، حمایت­ های همه جانبه از بهره­برداران، سرمایه­گذاران، تولیدکنندگان، پرورش دهندگان و فعالین بخش خصوصی دامپزشکی با رویکرد جهادی در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست های دولت مردمی و تلاش و افزایش ارایه خدمت مورد انتظار است . امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد تعامل مناسب با همکاران در انجام مسئولیت و وظایف محوله موفق و موید باشید.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
چابهار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۷
2
2
سید محمد موسوی از جمله مردان نیک روزگار می باشد . انتصاب شایسته وی را تبریک می گویم .
نظر شما
ادامه