کد خبر: ۷۸۰۷۷
تعداد نظرات: ۴ نظر

حکیم مهر: فرد هنجار شکنی که یک قلاده سگ خانگی را داخل آبگرم اَزرو بابل برده و فیلم کوتاهی از این اقدام خود را در فضای مجازی منتشر کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از پلیس مازندران، فرمانده انتظامی بابل روز پنجشنبه گفت: فردی که سگ خود را وارد آبگرم ازرو کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی داداش تبار افزود: این فرد با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر و ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.

آبگرم"ازرو" که در ۵۰ کیلومتری جنوب بابل در بخش بندپی شرقی در روستای آری واقع شده است یکی از جاذبه های گردشگری جنوب بابل محسوب می شود که مورد اقبال گردشگران داخلی قرار گرفته است.

این آب گرم که بدون متولی رها شده است تنها در پایان هفته یا روزهای تعطیل از سوی دهیاری و شورای روستا یک نفر در آن مکان مستقر می شود تا از هر گردشگر ۵۰ هزار ریال دریافت کند.

با توجه به اینکه در وسط هفته تعداد گردشگر در این روستا که بخواهند از این آب گرم استفاده کنند، به اندازه انگشتان دست می رسند برای دهیاری و شورای روستا صرفه اقتصادی ندارد که به یک کارگر سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال برای یک روز حقوق پرداخت کند تا آنکه این شخص بخواهد زیر ۱۰ عدد بلیت ۵۰ هزار ریالی بفروشد.

همه این عوامل سبب شد که این آبگرم بدون متولی رها شده باشد تا برخی گردشگر در وسط هفته حتی بدون پرداخت همین مبلغ ناچیز ۵۰ هزار ریال بتوانند از این آب گرم استفاده کنند.

یکی از این گردشگران که در اواسط هفته جاری به این آب گرم مراجعه می کند و هیچ فردی در این مکان نمی بیند، یک قلاده سگ خانگی خود را داخل آبگرم ازرو انداخته و از آن فیلم تهیه می کند. این گردشگر آن فیلم را در شبکه اجتماعی اینستاگرام بارگذاری و منتشر می کند. این فیلم که به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد مورد توجه و انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

مقام قضائی در دادگاه بندپی بابل تا تعیین تکلیف نهایی، این آبگرم آن را پلمب تا یک متولی و یا سرمایه گذاری برای این مجموعه مشخص شود.

این گردشگر هنجار شکن هم از طریق صفحه شخصی اینستاگرام خود که این فیلم را بارگذاری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری بابل دارای ۶ بخش و هفت شهر است که روستای آری با ۴۸ خانوار و ۲۱۸ نفر جمعیت یکی از ۶۰۰ روستای شهرستان بابل است که در بخش بندپی شرقی بابل در قلب جنگلهای هیرکانی واقع شد که آبگرم ازرو هم در این روستا قرار دارد.

 

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۰
0
4
با سلام دست مریزاد به مقام قضایی و پلیس خدوم
دکتر امین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۰
1
3
این افراد سگ باز سگ پرست حقیقتا نه اخلاق دارن نه وجدان، بهشون چیزی هم نمیشه گفت، تا چیزی بگی دعوا راه میندازن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۵۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۰
??دکتر از شما بعید است?‍♀️
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۱
0
0
الان همه چيز اوكي بود فقط دستگيري اين شخص مونده بود؟؟؟؟؟
نظر شما
ادامه