کد خبر: ۷۸۵۲۸

حکیم مهر: دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران گفت: بیست و پنجمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران در ساری برگزار می‌شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، «دکتر طهورا موسوی» در خصوص برگزاری کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران، اظهار کرد: این کنگره به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از ۷ تا ۹ شهریور  ۱۴۰۳ در مجمتع دانشگاهی پیامبر اعظم ساری برگزار می‌شود

دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران افزود:این کنگره با محوریت موضوعات کلیدی در حوزه علوم پزشکی از قبیل میکروب شناسی پزشکی، محیط زیست، مواد غذایی، آب و فاضلاب، دامپزشکی، مقاومت‌های میکروبی و همچنین کاربرد میکروب‌ها در صنعت داروسازی و تهیه انواع واکسن‌ها فرصتی را برای محققان و ‌پژوهشگران عرصه علوم پزشکی فراهم می‌کند.

دکتر موسوی این کنگره سه روزه را فرصتی دانست تا محققان بتوانند با مطرح کردن و به اشتراک گذاشتن آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود ضمن گسترش مرزهای دانش، طرح تازه‌های علمی، اشاعه دستاوردهای پژوهشی، تجمیع تجربیات و تبادل اندیشه‌ها، بخشی از نیازهای کشور در این حوزه را مرتفع نمایند.

وی اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی برای بحث و تبادل نظرهای علمی و بازدید از غرفه‌های نمایشگاهی از برنامه‌های دیگر کنگره بین‌المللی میکروب شناسی ایران است.

دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران از محققان و متخصصان این حوزه خواست تا برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص برنامه‌ها، نحوه ثبت نام و ارسال مقاله به آدرس سایت کنگره به نشانی http://ism2024.irمراجعه کنند.

 

نظر شما
ادامه