کد خبر: ۷۸۵۶۷
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند گفت: در شهرستان بیرجند یک واحد قصابی متخلف توسط اداره کل تعزیرات حکومتی استان پلمپ گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند، «دکتر عبداله حمزه ئی» گفت: کارشناسان واحد نظارت دامپزشکی شهرستان بیرجند در پی بازدیدهای مستمر خود از واحدهای عرضه موفق به شناسایی یک واحد قصابی متخلف شدند که با مخدوش نمودن لیبل لاشه ها در حال فروش گوشت گاو به عنوان گوشت شتر به مشتری بود که پس از تشکیل پرونده، قصاب متخلف به مراجع قضایی معرفی گردید.

وی ادامه داد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان نیز پس از بررسی اولیه پرونده با توجه به سابقه بهداشتی واحد اقدام به پلمپ قصابی نمود تا در اقدام بعدی بر اساس تخلفات رسیدگی شده جریمه نقدی نیز برای واحد متخلف در نظر گرفته شود.

رئیس شبکه دامپزشکی بیرجند به شهروندان توصیه نمود: ضمن خرید فرآورده های خام دامی مورد نیاز خود از مراکز عرضه معتبر در زمان خرید نیز به تاریخ تولید و انقضای درج شده بر روی لیبل توجه ویژه نمایند و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت یا مخدوش بودن لیبل مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 1512 دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۶
0
0
این مشکل در برخی قصابی های شهر شیراز هم وجود داره
کاش سازمان دامپزشکی برنامه مدونی برای نظارت بر این موضوع تدوین و اجرا کند
نظر شما
ادامه