کد خبر: ۷۸۵۹۷

حکیم مهر: معاون اداره دامپزشکی شهرستان بندر ماهشهر گفت: کشتارگاه دام شهرداری بندر ماهشهر با دستور مقام قضایی پلمب گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، «محمد‌رضا غلامی» با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت کنترل و نظارت بهداشتی بر مراکز تولید و عرضه فرآورده‌های خام دامی و حفظ سلامت مصرف کنندگان، با دستور مقام قضایی کشتارگاه دام شهرداری بندر ماهشهر پلمب شد.

غلامی در ادامه افزود: در راستای انجام نظارت های بهداشتی بر کشتار دام در کشتارگاه سنتی دام شهرستان و بازدیدهای مکرر انجام گرفته توسط بازرسان اداره دامپزشکی از کشتارگاه دام شهرداری بندر ماهشهر، این کشتارگاه به دلیل عدم رعایت ضوابط و شرایط بهداشتی با دستور مقام قضایی و با همکاری واحد اماکن فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر تا زمان رفع نقص از سوی شهرداری بندر ماهشهر و پیمانکار پلمب و پیمانکار واحد مربوطه به مراجع قضایی معرفی گردید.

محمد رضا غلامی همچنین گفت: طی جلسات متعدد با پیمانکار کشتارگاه سنتی دام شهرداری ماهشهر و بیان نواقص بهداشتی از سوی اداره دامپزشکی شهرستان بندر ماهشهر متاسفانه هیچ گونه همکاری در خصوص رفع نواقص انجام نشد.

 معاون اداره دامپزشکی شهرستان بندر ماهشهر با اشاره به اینکه نظارت بر بهداشت و حفظ سلامت عمومی مردم خط قرمز دامپزشکی است و در این حوزه از موازین خود کوتاه نمی‌آییم گفت: در حوزه سلامت مردم و شهروندان با هیچکس تعارف نداریم و با افراد خاطی که با رفتارها و اقدامات مخاطره آمیز بهداشت عمومی و سلامت شهروندان را تهدید کنند، برخورد قانونی می شود.

 

نظر شما
ادامه