کد خبر: ۷۸۶۰۸
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: یکی از واکسیناتورهای شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور در حین انجام واکسیناسیون هاری مورد حمله سگ های دیگر قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور، «دکتر علی سلیمانی» رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور، با بیان اینکه کار دامپزشکی سخت، خطرناک و طاقت فرسا می باشد اظهار داشت: فعالین رشته دامپزشکی در خط مقدم مبارزه با انواع بیماری های دامی و بیماری های مشترک بین انسان و دام قرار دارند و به همین دلیل همیشه در معرض تماس با میکروب ها، ویروس ها و دام های آلوده و همچنین در معرض خطر حمله حیوانات در شرایط کاری بسیار سخت در مناطق دور دست و صعب العبور قرار دارند.

وی افزود: یکی از همکاران این شبکه حین واکسیناسیون هاری در یکی از روستاهای دور دست شهرستان میانجلگه مورد حمله سگ های دیگر گله قرار گرفته و از ناحیه ران پا مورد گزش قرار می گیرد و مجروح می گردد که بلافاصله به کمک همکار دیگر محل زخم شستشو داده شده و سریعا به مرکز بهداشت نیشابور جهت اقدامات تکمیلی و واکسیناسیون مراجعه می نماید. 

 

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۹
0
1
برای این همکار عزیز آرزوی سلامتی دارم
ناشناس
|
Italy
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
0
0
خدا رو شکر که فرمودند از ناحیه ران پا، ممکن بود با ران دست یا ران سر اشتباه بگیریم، گذشته از مزاح، برای این همکار گرانقدر آرزوی سلامتی دارم
نظر شما
ادامه