کد خبر: ۷۸۸۴۷
تعداد نظرات: ۵ نظر

حکیم مهر: در روزهای گذشته انتشار یک کلیپ تبلیغاتی عجیب در فضای مجازی، موجب شد تا پای پلیس و دستگاه قضایی به این ماجرا باز شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از همشهری، ماجرا از این قرار بود که یک بلاگر در اینستاگرام فیلمی از تبلیغ یک کافه عجیب منتشر کرد که ‌بازدید و البته واکنش‌های بسیاری را در پی داشت. در این فیلم ‌کافه‌ای به نام کافه سگ‌ها به نمایش گذاشته بود و با این جملات شروع می‌شد: «آیا می دانستید در تهران ما، کافه‌ای داریم به نام کافه سگ‌ها! امروز آمده‌ایم ساران‌پت در بلوار اندرزگو، معروف به کافه سگ‌ها.» در ادامه فیلم، این بلاگر وارد کافه مورد نظر شده و جاهای مختلف آنجا را به نمایش می گذارد. داخل کافه، یک استخر دیده می شود که سگ ها داخل آن شنا و بازی می‌کنند. حتی در آن فروشگاهی برای فروش لوازم مورد نیاز برای سگ‌ها نیز به چشم می‌خورد.

به دنبال واکنش‌ گسترده کاربران فضای مجازی به این کلیپ، در روز ششم اردیبهشت ماه، ‌ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات فاتب به این مرکز مراجعه کردند. پس از بازدید ماموران اماکن، غیر قانونی بودن فعالیت این مجموعه تایید و مستندات لازم جمع آوری شد. در گام بعدی ماموران از مقام قضایی مجوز پلمپ مجموعه را گرفتند و صبح هفتم خرداد ماه این مجموعه پلمپ شد.

سرهنگ علی رفیعی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات فاتب به خبرنگار همشهری گفت: صاحب این مجموعه، خانم جوانی بود که برای وی قرار قانونی صادر شده است.

وی ادامه داد: جواز مجموعه، تالار پذیرایی بود، یعنی صاحب آنجا از اتحادیه مجوز تالار خدمات پذیرایی را داشت اما ظاهرا ‌می‌خواست کار خاصی انجام دهد و از مشتریان خود که سگ داشتند، ‌پول کلانی بگیرد. به همین دلیل از یک بلاگر خواسته بود تا برای وی تبلیغات انجام بدهد.

به گفته وی، بسیاری از تالارها مجوز ورود حیوانات را ندارند و معمولا اعلام می کنند که ورود حیوانات خانگی به اماکن عمومی پذیرایی ممنوع است اما کارکنان این مجموعه برای جذب مشتری و به دست آوردن پول زیاد، تصمیم گرفته بودند تا محلی برای بازی و تفریح سگ ها راه اندازی کنند که این کار را به صورت غیرقانونی انجام داده بودند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات فاتب در ادامه گفت: متاسفانه در مرکز مورد نظر، خانم ها کشف حجاب کرده و شئونات اسلامی را رعایت نکرده بودند.

سرهنگ رفیعی در ادامه گفت: تحقیقات در این پرونده از سوی مقام قضایی ادامه دارد.

پی‌نوشت حکیم مهر:

برای مشاهده فیلم تبلیغاتی مورد اشاره، به کانال تلگرام حکیم مهر به آی‌دی @hakimemehr مراجعه فرمایید.

 

انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
دامپزشک استان فارس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
4
8
به جای این مسخره بازی ها بیاین جلو بقالی و کاردان و کارشناس و سوپری هایی که دارو میفروشن و تجویز میکنن بگیرین که با سلامت جامعه بازی میکنن نه چیزایی این چنینی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
1
3
وای ولی چه کار زشتی کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
1
1
وا مصیبتا، خدارو شکر که پلیس داریم. این کار اینها که دنبال کسب درآمد بودند اصلا جرم است. اون هم مبالغ کلااااان!!!
خدا مارو نجات بده از دست این قانونی که ضد انسان و حیوان است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
3
5
حاضرید به بهای اشتغال چهار همکار همه شئونات مملکت بره زیر سوال
آدمها برخی نان برای خوردن ندارند سگها عشق و حال میکنند !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۱
1
0
تقصیر خودشه

دقت کنید

شهرداری داره مطب ها را جمع میکنه(که من مخالف جمع شدن هستم) . این خانم داره کافه سگ میزنه!!!!
امثال همین ها هستن که ما را دچار مشکل کردن
نظر شما
ادامه