کد خبر: ۷۸۹۰۵
تعداد نظرات: ۷ نظر

حکیم مهر: اولین گردهمایی دانش‌آموختگان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه تهران، نخستین گردهمایی دانش‌آموختگان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، روز چهارشنبه 9 خردادماه ۱۴۰۳، به میزبانی بنیاد حامیان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در تالار حامدی این دانشکده، با هدف تجدید دیدار دانش‌آموختگان و ترویج فرهنگ نیکوکاری در زمینه علم، با حضور جمعی از خیرین بزرگوار، دانش‌آموختگان و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار گردید.

دکتر قمصری، ریاست دانشکده و دکتر احمدی، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشکده دامپزشکی، ضمن سخنرانی خود به معرفی بنیاد حامیان دانشگاه تهران و ارزش حمایت از نهاد علم و دانشجویان پرداختند.

در ادامه دکتر کمره‌ای، رئیس هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران، بهترین سرمایه‌گذاری را فراهم کردن امکان رشد برای جوانان با انگیزه کشور دانست و افزود: دانش‌آموختگان دانشگاه تهران اصلی‌ترین مخاطبان بنیاد هستند. زیباترین اتفاق، برگشتن آن‌ها به دانشگاه و حمایت از این نهاد مهم است.

سپس دکتر مصلی‌نژاد، عضو هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران به سخنرانی پرداخت. او زیربنای قدرت را دانش دانست و گفت:‌ ما باید زندگی جوانان کشور را تامین و سرشار از امید کنیم تا در آینده تبدیل به شهروندانی مسئولیت‌پذیر شوند و این زنجیره نیکی را ادامه دهند.

جو مراسم بسیار صمیمانه و شاد بود و دانش‌آموختگان و اساتید، به مرور خاطرات و تجربه‌های جذاب و ارزشمند خود پرداختند. پس از تازه شدن دیدارها و تجدید رفاقت‌های پیشین، انتخابات کانون دانش‌آموختگان دانشکده دامپزشکی نیز برگزار شد تا یک نهاد موثر دیگر در راستای تقویت این دانشکده شروع به کار کند.

 

 

انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
آرش
|
Germany
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
5
6
سلام
از اون دست کارهای بیخود و‌فاقد عمق و .......... و خودنمایی و....
بجای همفکری در بهبود دانشکده
محل هیتی اداره کردن هستند
متاسفم
کلینیسین
|
Netherlands (Kingdom of the)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
0
8
عده ای از افرادیکه در بخش خصوصی کارمیکنند تصورمیکنند بخش دولتی بهشت بیخیالی است بعنوان کسیکه سی و پنج سال در بخش دولتی دوام اوردم عرض میکنم اصلا اینگونه نیست تعداد کمی از مدیران کل - روسا -معاونین ادمهای نرمالی هستند ولی اکثریت ..................... هستند زمانیکه در سال پنجاه و چهار وارد دانشگاه شدم دکتر عباس امیرفلاح مادانشجویان را معاینه کرد بعد رفتیم ترم اول انتخاب واحد کاش معاینه روانپزشکی مدیران کل -معاونین سالانه انجام میشد -روزی رفتم اداره گفتم بلیط خانوادگی سفر یکهفته ای به یک کشورخارجی گرفته ام برای ماه بعد دو روز قبل از سفر درخواست مرخصی را تقدیم کردند کسی که باید امضا میکرد این پا و ان پا میکرد چون مدتها بود دنبال یک کار ناثواب بود و همراهی اش نکرده بودم اخرش مجبورم کرد بگویم امضا نکنی هم میروم ولی در برگشت مجبوری گزارش غیبت بدهی و ان وقت این کار ناثوابت روی میز می اید ترسید و امضا کرد اخر خدمت هم چوب ان کار ناثوابش را خورد پس در بخش دولتی خبر چندانی نیست چون بعضی دست اندرکاران از روی استاندارد انتخاب و انتصاب نشده اند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
دقیقا. این معاینه روانپزشکی را خوب اومدی.
الف
|
Netherlands (Kingdom of the)
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
1
2
تالارحامدی برای این مراسم کوچک اگرچه تعدادی از صندلیها خالی شاید عده ای درترافیک گیرکرده باشند و عده ای هم از سالها قبل علیرغم داشتن سمت استادی از کشور خارج شده باشند و بهتر بود اول مراسم فاتحه و یادی از درگذشتگان میشد و عکس انها بر دیوار میبود در مورد این مراسم بی اغراق میتوانم حداقل صدصفحه مطلب خواندنی بنویسم
دامپزشک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
0
11
من هم فارغ التحصیل دکتری عمومی و دکتری تخصصی دانشگاه تهران هستم و جالبه که از من دعوت نشده بود!
دامپزشک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
0
5
قطعا نقش عمده ی این عزیزان در تنزل جایگاه دامپزشکی نباید نادیده گرفته بشود
دامپزشک اداره
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
0
1
یک گرد همایی نیز در خصوص تاسیس قارچ گونه دانشکده های دامپزشکی وافزایش جذب دانشجو به شکل بی رویه نیز تشکیل دهند .
نظر شما
ادامه