کد خبر: ۷۸۹۰۶
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: یک زن 48 ساله در ماجرایی عجیب و غریب با 2 تا از گربه های خانگی اش که عاشق آن ها بوده ازدواج کرده و لحظات خوش را کنار آن ها می گذراند!

به گزارش حکیم مهر به نقل از خبر فوری، افراد معمولا حیوانات خانگی خود را دوست دارند، اما برخی شکل دوست داشتن‌شان شرحی متفاوت دارد مثل زنی که با 2 گربه خانگی خود ازدواج کرد.

«باربارا بوچنر» زنی که بیش از یک دهه است که با دو گربه خودش ازدواج کرده است. به گفته باربارا این دو گربه که برادرند، لوگوسی و اسپایدر، عشق های زندگی او هستند. در سال 2000 او سرپرستی اسپایدر و لوگوسی را بر عهده گرفت.

اما پس از مدتی متوجه عشق عمیق خود به آن دو شد و نیمه گمشده خود را در گربه های خانگی اش دید، سپس در سال 2004 سند ازدواجی را به طور آنلاین تنظیم و با دو گربه خانگی اش ازدواج کرد.

باربارا گفت: همه چیز به صورت آنلاین انجام شد، نه جشنی برگزار کردیم و نه لباس مخصوص ازدواج به تن داشتیم ، هیچ چیز! فقط چند تا ماهی تن و در خانه جشن گرفتیم! او اکنون در یک جزیره در اسپانیا با دو شوهر گربه خود و یک گربه دیگر به نام کیتی زندگی می کند.

برنامه روزانه این زن 48 ساله و گربه هایش بدین شرح است، صبح معمولا ساعت 7 بیدار می شوند و برای قدم زدن بیرون می رویم، پس از بازگشت از پیاده روی صبحگاهی آن ها دوباره میخوابند و من به کارهایم رسیدگی می کنم او که بصورت آنلاین طراحی داخلی می کند و می گوید زندگی اش با آن ها را دوست دارد.

او در جواب سوالات مربوط به رابطه اش با گربه ها گفت: رابطه ی من با این دو اصلا شباهتی به رابطه ای که با یک همسر انسانی می شود داشت، ندارد. آن ها سرکار نمیروند، خود را تمیز نمیکنند و وقتی به فروشگاه می‌روم کمکم نمی‌کنند او همچنین در جواب سوالی که مربوط به روابط جنسی‌اش بود گفت: حتی فکر کردن به آن هم چندش‌آور است.

 

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
4
1
افرین باربارا
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۵
1
2
واقعا اینایی که سگ و گربه نگه می دارند اکثرا ................. هستند
نظر شما
ادامه