کد خبر: ۷۸۹۲۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

حکیم مهر: اطلاعیه نحوه ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی(Ph.D)  و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران سال ۱۴۰۳ جهت شرکت در ارزیابی آموزشی و پژوهشی صادر شد.  

به گزارش حکیم مهر به نقل از دانشجو، اطلاعیه نحوه ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی(Ph.D)  و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران سال ۱۴۰۳ جهت شرکت در ارزیابی آموزشی و پژوهشی صادر شد. 

متن اطلاعیه به شرح زیر است: 

(اطلاعیه شماره ۲)

پیرو اطلاعیه شماره (۱)، بدینوسیله ضمن عرض تبریک به داوطلبان محترم پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری تخصصی Ph.D و دستیاری دامپزشکی سال ۱۴۰۳، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از دواطلبانی که از سوی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور جهت ارزیابی آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) به دانشگاه تهران، معرفی شده‌اند، می‌رساند:

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/‏۰۳/‏۱۴۰۳ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس ems۲.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون (مصاحبه) از روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ مطابق با جدول برنامه زمانبندی مصاحبه، برگزار می‌گردد. ضروری است داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از مکان و زمان دقیق مصاحبه به سایت دانشکدگان / دانشکده / پردیس / مرکز / مؤسسه مربوط مرا جعه نمایند.

نکات مهم:

انجام مصاحبه برای داوطلبان صرفاٌ یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد. شایان ذکر است داوطلبانی که به دلیل تداخل زمان مصاحبه با دانشگاه دیگر، قادر به حضور در جلسه مصاحبه این دانشگاه نمی‌باشند بلافاصله با ارائه مستندات لازم، جهت انجام مصاحبه با دانشکدگان / پردیس ذیربط هماهنگی و پیگیری لازم را به عمل آورند.

ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محل‌های معرفی شده از سوی سازمان سنجش، برای شرکت در مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه ثبت نام نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه در کد رشته محلی که ثبت نام ننموده‌اند محروم خواهند شد.

ضروری است داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه Academics.ut.ac.ir و سایت «دانشکدگان / دانشکده / پردیس / مرکز / مؤسسه» ذیربط مراجعه نمایند.

 

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۷
0
4
ارزش ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
0
2
شاید بی ربط باشه اما الان برای مصاحبه عزیسزان پر ادعا ترین دانشکده دامپزشکی ایران چقدر هزینه درافت می کنند؟
خداییش زشت نیست که از داوطلب دکتری هم درامد زایی می کنید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
0
2
واقعا چرا به اینجا رسیدیم ؟ بی انگیزگسی و...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
0
3
این همه سختی و مشقت ... آیا اینده ای هم برای تخصص وجود دارد ؟ آیا واقعا براساس نیاز دانشجو جذب میشه ؟
نظر شما
ادامه