کد خبر: ۷۸۹۷۵

حکیم مهر: معاون وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی پیامی صادر نمود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، متن پیام «دکتر مجتبی نوروزی» به مناسبت هفته جهاد کشاورزی به شرح ذیل است:

هفته جهاد کشاورزی را به همه تولیدکنندگان عزیز حوزه کشاورزی و همه پرسنل زحمتکش وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور تبریک می‌گویم و امیدوارم مثل همیشه در حوزه امنیت غذایی کشور، تلاش و پایداری لازم را داشته باشیم و بتوانیم وظیفه‌مان را در قبال مردم انجام دهیم.

بدون تردید بخش کشاورزی در برنامه های توسعه اقتصادی کشور نقش محوری داشته، چرا که با امنیت غذایی کشور و مشارکت تولیدکنندگان عجین شده است.

تولیدکنندگان عزیز در اقصی نقاط کشور با جدیت در طول سال‌های گذشته تا به امروز سفره مردم و امنیت غذایی آن‌ها را پایدار نگاه داشته‌اند، این عزیزان در تامین غذا مهم‌ترین نقش را بر عهده‌ دارند و با دلسوزی و غیرت در طول این سال‌ها تلاش کرده‌اند.

تولیدکنندگان عرصه دارو و واکسن، دامداران و مرغداران و عزیزانی که در حوزه آبزیان تلاش می‌کنند‏، در اقصی نقاط کشور به آنان خدا قوت می‌گویم.

دولت سیزدهم تمام تلاش خود را در حمایت از حوزه تولید با برنامه‌های مدون به‌پیش می‌برد و همچنین تمام تلاش خود را برای این که مصرف‌کنندگان بتوانند با فراوانی و فراهمی‏، محصولات کشاورزی و دامپروری را همراه با سلامت و با کیفیت در اختیار داشته باشند، تا تولید بتواند استمرار پیدا کند. مصرف‌کننده در کنار تولیدکننده دو بازوی مهمی هستند که در کنار هم می‌توانند از تولید، سلامتی، فراهمی و قیمت مناسب صیانت کنند.

برای همه تولیدکنندگان عزیز بخش کشاورزی و همه کارکنان خدوم وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور که در اقصی نقاط کشور و در شهرهای کوچک و بزرگ و روستاها، در همه ‌جا هستند و کمک و تلاش می‌کنند تا حوزه تولید پایدار بماند، آرزوی عزت و سربلندی دارم.

 

نظر شما
ادامه