کد خبر: ۷۹۱۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر

حکیم مهر: مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان از جریمه بیش از ۱۲ میلیارد ریالی قاچاقچی غذای حیوانات خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایرنا، «رضا مظفری» روز چهارشنبه افزود: پرونده حمل ۱۳ هزار و ۶۸۰ بسته غذای سگ و گربه قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال در شعبه پنجم بدوی تعزیرات حکومتی زنجان رسیدگی شد.

وی اضافه کرد: شعبه با توجه به نداشتن مجوز واردات این محصولات به کشور از گمرک، تخلف را محرز دانست و علاوه بر ضبط کالا، متخلف را به پرداخت ۶ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ارزش کالا محکوم کرد.

این مسوول ادامه داد: شعبه همچنین برای خودرو حامل این کالاها، ۶ میلیارد ریال معادل ارزش خودرو به جریمه اضافه و متخلف را در مجموع به پرداخت ۱۲ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان افزود: مأموران پلیس امنیت اقتصادی زنجان خودرو وانت را به ظن قاچاق توقیف و پرونده محموله قاچاق کشف شده را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کرده بودند.

وی با بیان اینکه پرونده های وارده به تعزیرات حکومتی در چند بخش رسیدگی‌ می‌شود، خاطر نشان کرد: رسیدگی به پرونده‌های کلان مربوط به پرونده های قاچاق کالا، ارز و خودرو است که با توجه به نوع تخلف، زمان زیادی را برای رسیدگی به خود اختصاص می دهد.

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دکتر
|
Sweden
|
۱۹:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۶
0
0
اقا ۱۳،۰۰۰ قلم کالا اونم خارجی همه شده ۶۰۰میلیون؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۷
ببین تو بازار چطور میندازند به ملت
نظر شما
ادامه