کد خبر: ۷۹۲۶۷
تعداد نظرات: ۱ نظر

حکیم مهر: بیست و سومین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با دستورکار بررسی درخواست تأسیس ۱۹ انجمن علمی دانشجویی در گروه‌های علوم انسانی و هنر، علوم پزشکی، علوم فنی و مهندسی، علوم تربیتی و مهارتی، علوم پایه، علوم کشاورزی و بین رشته‌ای برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آنا، بیست و سومین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور فربد رزازی، معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و نمایندگان معاونت‌های علوم مهندسی و کشاورزی، علوم پزشکی، علوم تربیتی و مهارتی، علوم انسانی و هنر و دیگر اعضای کمیسیون برگزار شد.

بیست و سومین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با دستورکار بررسی درخواست تأسیس ۱۹ انجمن علمی دانشجویی در گروه‌های علوم انسانی و هنر، علوم پزشکی، علوم فنی و مهندسی، علوم تربیتی و مهارتی، علوم پایه، علوم کشاورزی و بین رشته‌ای برگزار شد.

در این جلسه با درخواست تأسیس انجمن علمی سیستم‌های هوشمند، روانشناسی و مهندسی کامپیوتر در واحد علوم و تحقیقات، هوش مصنوعی، هنر و رسانه و کامپیوتر در واحد تهران جنوب، رباتیک و هوش مصنوعی، مدیریت کسب و کار و مهندسی صنایع در واحد خوراسگان، پرستاری، حسابداری و آموزش ابتدایی و علوم تربیتی در واحد خوی، حقوق در واحد ابهر و حسابداری در واحد شهرضا موافقت شد.

تاسیس انجمن‌های زیست‌شناسی سلولی و مولکولی در واحد لاهیجان، روانشناسی در واحد مراغه، دامپزشکی در واحد سبزوار، کامپیوتر در واحد لنگرود و دامپزشکی در واحد شاهین شهر نیز در این جلسه مورد موافقت قرار گرفت.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۴
0
2
مگه دکتری دارند این واحد های ........ ؟؟؟؟
که حالا انجمن هم داشته باشند؟
نکنه فردا به بهونه اینکه انجمن علمی دانشجویان دامپزشکی دارند درخوسات دکتری کنند و ادعا کنند خیلی علمی هستند!
نظر شما
ادامه