کد خبر: ۷۹۲۹۵

حکیم مهر: نماینده مردم شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین و هیئت همراه روز شنبه 16 تیر ماه با حضور در اداره کل دامپزشکی استان اردبیل، در یک نشست مشترک با مدیر کل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه دام و طیور و حمایت از سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود: رشد اقتصادی پایدار در حوزه دامپروری استان با سرمایه گذاری در بخش زیر ساخت های دامپزشکی محقق می شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل، «دکتر احد بیوته» وظایف دامپزشکی در حوزه تامین امنیت غذایی و تضمین سلامت عمومی جامعه را با اهمیت و حساس خواند و گفت: اعتقاد راسخ دارم سرمایه گذاری در این حوزه یکی از پیش نیازهای رشد اقتصادی پایدار است.

نماینده مردم اردبیل حمایت قاطع خود را از سرمایه گذاری در بخش دامپزشکی اعلام و با بیان اینکه اشتغال تابعی از سرمایه گذاری است و رابطه معنی داری بین سرمایه گذاری، اشتغال و رشد اقتصادی پایدار حاکم است افزود: دامپزشکی یکی از حرفه های مهم اشتغالزا بوده و پتانسیل و ظرفیت بالای دامپروری استان ضرورت توجه به این این حرفه مهم را مضاعف می کند.

در ابتدای این دیدار مدیر کل دامپزشکی استان ضمن عرض خیر مقدم حضور مقامات عالی استان و نمایندگان مجلس در اداره کل دامپزشکی و بازدید از فعالیت های دامپزشکی را فرصت مغتنم و قوت قلبی برای همکاران دامپزشکی در ادامه مسیر تامین امنیت غذایی و تضمین سلامت و بهداشت عمومی جامعه دانست و با تبیین فعالیت های دامپزشکی در دورترین و صعب العبور ترین مناطق کوهستانی استان، گفت: دامپزشکی یک ارگان تخصصی سلامت محور جامعه است و از هرگونه سرمایه گذاری در بخش زیرساخت های این حوزه با جدیت حمایت می کند.

«دکتر مهدی فیضی» با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در بخش زیر ساخت های اقتصادی موجب ارتقا بهره وری، افزایش تولید و رشد اقتصادی می شود افزود: جلب اعتماد، امنیت سرمایه گذار و حمایت از سرمایه گذار نیز از مهمترین مولفه های سرمایه گذاری است که باید به آن توجه ویژه داشت.

مدیر کل دامپزشکی استان خاطر نشان کرد: تشویق و حمایت از سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال علاوه بر تضمین امنیت غذایی، موجب سلامت اقتصادی جامعه  و اعتماد عمومی شده و تحقق عدالت اقتصادی را به همراه دارد.

 

نظر شما
ادامه