کد خبر: ۷۱۵۳۶
تعداد نظرات: ۵ نظر

حکیم مهر: «نایا اوکامی» اهل سیاتل در ایالات متحده آمریکا، خود را یک تریان (therian) می نامد، که به عنوان یک حیوان منقرض شده شناخته می شود و معتقد است که او از نظر روحی و روانی یک گرگ بریتیش کلمبیا است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روزیاتو، این زن ۲۸ ساله، در پادکست I’ve Got News For You صحبت کرد و گفت که او زنی با روح گرگ است و گرگ بودن زندگی روزمره، روابط یا شغل او را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد و واقعاً به چیزهای بدی که مردم درباره اش می گویند اهمیت نمی دهد.

نایا گفت که تنها ۱۰ سال داشت که به مردم گفت، روح یک گرگ را دارد و قبل از یافتن اصطلاح تریان، سال های بسیاری را صرف کشف هویت خود کرد. او گفت که در همه سطوح به جز جسمش یک گرگ است، اغلب زوزه می کشد و زمانی را به صورت داوطلبانه در محل نگهداری گرگ ها می گذراند تا با حیوانات ارتباط برقرار کند. «بنابراین از نظر روحی و روانی، من خودم را به عنوان یک گرگ می شناسم اما می دانم که انسان هستم. من روی دو پا راه می روم، کار دارم، شغل دارم. شریک زندگی من انسان است.»

نایا در مورد هویت خود و اینکه او زنی با روح گرگ است آشکارا صحبت می کند و در نتیجه انتقادهای ظالمانه ای را به جان خریده است، اما نگران نیست. او گفت: «دلایل زیادی برای نفرت از یک شخص وجود دارد. اگر قرار است از من متنفر باشید چون چیزی گفته ام که شما را آزرده خاطر کرده یا کار اشتباهی انجام داده ام، دلیل موجهی برای دوست نداشتن من است. اما اگر از من بدتان می آید فقط به خاطر هویتم یا یک ویژگی ای که به شما یا شخص دیگری آسیب نمی رساند، من واقعاً در زندگی ام به شما نیازی ندارم.»

نایا گفت که مردم اغلب به اشتباه تصور می کنند که او باید مشکلات روانی داشته باشد، اما به شنوندگان اطمینان داد که اینطور نیست. او داوطلبانه در محیط‌های نگهداری گرگ‌ها برای نزدیک‌تر شدن به همتایانش وقت می گذراند. او می‌گوید که پیوند او با حیوانات ماوراء طبیعی یا جادویی نیست، بلکه بیشتر شبیه یک متخصص حیات وحش است که از آنها مراقبت می کند و در مورد آنها مطالعه می‌کند.

او اغلب لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با تم گرگ می‌پوشد و می‌گوید که گاهی اوقات هنگام شرکت در رویدادهای خاص برای خودش دم و گوش می‌گذارد.

نایا گفت که هویت منحصربه‌فرد او در دوستی‌ها و روابطش تفاوتی ایجاد نمی‌کند. او ادعا می کند که گرگ تریان بودن در واقع به او در کارش به عنوان یک بازپرس کمک می کند. او افرادی را که به حیوانات و کودکان آسیب می زنند، ردیابی می کند. او گفت: «وقتی به دنبال شکارچیان می‌روم… احساس می‌کنم طعمه من انسان‌هایی هستند که کارهای بد انجام می‌دهند.»


انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
1
1
اسکول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
0
1
کلا خارجی ها برای سرگرمی از اینکارها میکنند!
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
1
1
خاک برسرشریک زندگیش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
1
1
آزمایش روان و ژنتیک هم داده!
ملکی
|
United States
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
1
1
حکیم مهر عزیز این چرندیات چیه انتشار میدین این بنده خدا به زور داره به خودش اینحالت رو القا میکنه و این القا عمدیه با روانپزشک هم درست نمیشه چون بیمار نیست خودنمایی میکنه احتمالا کسی تحویلش نمیگیره از این طریق خودشو بزرگ کرده در هر صورت ریشه در عقده هاش داره الهی با گذر زمان پی به اشتباهش ببره ولله کسی مارو هم تحویل نمیگیره
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه