کد خبر: ۶۳۹۶۲

با حکم مرجع قضایی، عامل کشتارغیر مجاز در شهرستان بوکان به تهیه و توزیع 4000 عدد ماسک بهداشتی برای مددجویان زندان و کمیته امداد امام خمینی (ره) محکوم گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، «اسماعیل محمدیانی» رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بوکان اعلام نمودند یک نفر از عاملین کشتارهای غیر مجاز دام به خرید 4000 عدد ماسک بهداشتی محکوم شد.

بدنبال شکایت دامپزشکی از شخصی که با کشتار غیر مجاز دام در داخل شهر مرتکب تخلف بهداشتی و تهدید علیه بهداشت عمومی شد در شعبه 103 دادگاه کیفری به تهیه و توزیع 4000 عدد ماسک بهداشتی به مددجویان زندان و کمیته امداد امام خمینی (ره) محکوم گردید.

کشتار غیر مجاز دام علاوه بر آلودگی کوچه و معابر به علت عدم اعمال نظارت های بهداشتی و شرعی و احتمال انتقال بیماریهای مشترک بین انسان و دام به مصرف کنندگان تهدید علیه سلامت شهروندان محسوب می گردد و دامپزشکی به جد با عاملین کشتارهای غیر مجاز دام برخورد می کند لذا از شهروندان گرامی درخواست می نماید برای حفظ سلامتی خود و خانواده از خرید گوشت از افرادی که در کوچه و معابر و یا راه های مواصلاتی اقدام به کشتار دام می نمایند خودداری کنند و تخلفات بهداشتی را به شماره تلفن های 46234400 و 46233200 گزارش دهند .

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه